Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egésznap egy betétbe...

Ha egésznap egy betétbe vagyok, kaphatok fertőzést?

Figyelt kérdés
Ha egésznap egy tisztasági betégbe vagyok,ritkán kettőbe,akkor kaphatok fertőzést? A puncim nem szokott égni,csípni,fájni,csak amikor valami odaér hozzá,viszket és megvakarom.

2019. jan. 17. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Ez kamu. Hogy férnél bele egy, vagy akár két betétbe?
2019. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Mármint hogy reggel teszel betétet a bugyidba majd este cseréled ki ? Ha így gondolod nem túl higiénikus. Változó a menstruációm igy van hogy előtte 2 nappal már betétet teszek, és hiába nincs rajta semmi , cserélem. Ha van rajta valami akkor pláne sűrűbben kellene cserélni
2019. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Tisztasági vagy egészségügyi betét? Nem mindegy.


A picike tisztasági maradhat egész nap, attól nem lesz semmi bajod. Egészségügyi betétnél (amit vérzésnél használsz) nem szerencsés, mivel az vastag, nem szellőzik.

Amúgy ha viszket folyamatosan, az is utalhat gombás fertőzésre.

2019. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem lesz fertőzésed. Nekem tisztasági nem is kell, minimális a folyásom. A szárnyas is elég egy napra, kevés a vérzésem. Nem fogom ezért naponta többször cserélgetni, hogy aztán feleslegesen gyártsak több szemetet az így is agyonszemetelt bolygónkra.
2019. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Én is egyet használok egy nap, de ha ovulálok, és telinek érzem, akkor előfordul, hogy kicserélem, de ez nem gyakori.
2019. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Egyéni érzékenység függő. Van akinek a bőre elviseli, és van aki érzékenyebb. Neked érzékenyebb a bőröd, ezért ne legyél egész nap egy betétben.
2019. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3. Válaszolónak: kiírtam,hogy tisztasági betét
2019. jan. 17. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle
2019. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle. Mondjuk, ha nagyon dzuvás, azért nem árt kicserélni, de normál esetben reggeltől estig simán bent lehet hagyni. Én már nem használok tisztaságit, hanem ha valamiért sok a folyásom, akkor arra is eü betétet használok, és az is ott van reggeltől estig, és sosem volt még bajom tőle. Nyilván, ha vérzés is van, akkor olyan gyakran cserélem amikor kell (akár óránként is) de ha csak azért használom, h a bugyimat kíméljem, simán bent marad egy napot.

31/n

2019. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!