Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye a nőgyógyásznál nem...

Ugye a nőgyógyásznál nem kaphatok el semmilyen fertőzést sem vizsgálat alatt?

Figyelt kérdés

2015. szept. 22. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában nem kaphatsz el. Azért van kivétel.
2015. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A jobb nőgyógyászok 1x használatos eszközöket használnak. Ott ez kizárt. + biztosíték, ha magánba mész.
2015. szept. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos sikerült, nem is olyan régen.
2015. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is kaptam már el gombát, és a vizsgálat másnapján már jelentkeztek is a gondok.
2015. szept. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Magán orvoshoz kell menniiiiiii!
2015. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért pontozott le valaki? Ez az igazság!
2015. szept. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó valakinek nincs pénze magándokira, vagy nem akar arra költeni, ha tudná másra is... Amúgy már voltam és nem kaptam el semmit :)
2015. szept. 24. 11:01
 8/10 anonim ***** válasza:
A magánnál is el lehet kapni, de amúgy honnan a rákból derülni ki hol kaptad el? Nyilvánosvécé stb, bárhol összejön.
2015. szept. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én kaptam el.

A hüvelyfeltáró vizsgálatnak van ilyen kockázata.

Ha egyszerhasználatos műanyag kacsával csinálják, amit akkor bontanak ki, steril gumikesztyűben van az orvos és szájmaszkja van, és tiszta, új papírkendővel van leterítve a vizsgáló, amivel a bőröd érintkezik, akkor nem nagyon lehet elkapni semmit.

2015. szept. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én a 6-os vagyok. Én nem azt mondtam, hogy mindenképpen magánorvoshoz kell menni, csak hogy tutibb a biztonságod, ha oda mész. Én azt gondolom arról, hogy valakinek nincs pénze orvosra, hogy az, akinek 1 évben 1x vagy 2x nincs 10-12.000 Ft-ja arra, hogy csináltasson egy citológiát, azt én nem tudom sajnálni. Annyi szarra elkölt az ember sok pénzt, és ha kiszámolod, ha 2x mész, az kb. 24.000 Ft. Az havi 2.000. De alapból csak 1x mész. Az havi 1 db kék 1000-es. Kizárt, hogy nincs. (nem feltétlen neked. Általánosságban írtam!) A másik dolog, hogy most nem megy az ember, mert nincs rá pénze. Aztán baj lesz, (ami ha idejében megy, kiszűrhető, és gyógyítható!) és nem kérdeznek. A gyógyszer és a keno drágább.


Amúgy meg hiába pontoz le akárki, akkor is nagyobb eséllyel használ egy magán nőgyógyász 1x használatos kacsát, mint egy kórházi ambuláns orvos. Ez az igazság.

2015. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!