Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovulációs barnázás? Közti vérzés?

Ovulációs barnázás? Közti vérzés?

Figyelt kérdés

Nyáron az egyik ciklusomnál már volt illetve most az elmúlt kettőnél hogy a menstruációm után a 7-8. napon görcsöl a hasam kicsit és barnázásom van, de nem ilyen picike mint ahogy netem olvastam hogy foltokban van csak. Tisztasági betét elég hozzá, de azért picit erősebb. Ez normális? Decemberben majdnem 5-6 napig is tartott. Fogamzásgátlót szedek már jó ideje szóval amiatt se lehet hogy frissen kezdtem. El kéne mennem nőgyógyászhoz vagy másnak is volt ilyen? (Tavasszal lenne csak az 1 éves látogatásom esedékes.) Gyengül a fogamzásgátló hatása? Hogy mondjam meg a páromnak? Olyan kellemetlennek érzem ezt az egészet.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jan. 19. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen említsd meg a dokinak,szerintem ne várj vele hónapokat.

Mármint ,hogy mit hogy mondjál meg a párodnak?

2019. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ezt a dolgot. Nem rég jutottunk oda hogy nemi életet élünk de így nekem kellemetlen. Nem tudom mit mondjak neki, nyilván nem akarom azt hazudni hogy menstruálok amikor nem is. Remélem pár nap lesz csak és ha a következő ciklusomnál is előfordul akkor bejelentkezek az orvosomhoz. :/
2019. jan. 19. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Ezt nem gáz megmondani a barátodnak,ha már nemi életet éltek ilyenekről is kell tudni beszélni. Szerintem menj el orvoshoz,lehet hogy másik fajta gyógyszerre lesz szükséged.
2019. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedése alatt nincs peteérés, nem ovulálsz.
2019. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!