Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló okozhatja?...

Fogamzásgátló okozhatja? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18 éves vagyok és 10 napja kezdtem el a Missee nevű fogamzásgátlót szedni (ez az első alkalom, hogy ilyen fogamzásgátlási módszert használok. A menstruacióm teljesen normális volt a 4. nap után már csak barna folyásom volt...egészen a mai napig (10.nap). Eddig sose fordult elő az, hogy ilyen hosszú ideig tartott volna, ezért gondoltam, hogy talán a fogamzásgátló elkezdése lehet a háttérben, mert azert csak felborítja a hormonháztartásom. Esetleg, ha valakinek van valami hasonló tapasztalata, és leírná azt nagyon megköszönném:)

2018. nov. 26. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Mesterséges hormonokat szedsz,szóval bármi előfordulhat az első 3 hónapban,na meg később is,illetve ha majd évek múltán abbahagyod a szedését.

Ha 3 hónap elteltével is elhúzódik a megvonásos vérzésed,akkor azért érdemes megemlíteni az orvosnak.

2018. nov. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Neked most köztes vérzésed van, ami teljesen normális. A szervezeted még nem szokta meg a fogamzásgátlót. Az első 3 levél alatt lehet köztes vérzésed, ne foglalkozz vele.
2018. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem dettó ugyanez volt. Felhívtam a nőgyógyászomat, és azt javasolta, hogy kettesével szedjem a foggátlót (Lindynette). Igaz, hogy így két hét alatt elfogyott egy levél gyógyszer, de a vérzés is abba maradt.
2018. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Azt ne felejtsd el, hogy neked most nincs menstruációd, nincs ciklusod. Amire gondolsz, az mesterséges megvonásos vérzés
2018. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!😊❤️
2018. nov. 26. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!