Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lezeres mutet szemolcsok ellen?

Lezeres mutet szemolcsok ellen?

Figyelt kérdés

Elnezest,nem tudtam melyik kategoriaba irjam

Nemi szerven vannak kozonseges szemolcsok,4 orvosnal jartam vele es egyik sem irt fel ra sem.gyogyszert sem ecsetelot

Kezeltem.mar egaverrel,verrumallal,ecettel most pedig verehullo fecskefu keszitmenyt hasznalok,de mar a kenes is fajdalmas annyira ki van keszulve a borom

Az aprobbakat eltuntette a verehullo de a nagyobbakat mar nem lenne turelmem ecsetelgetni..minel.hamarabb szeretnek toluk.megszabadulni..

Lezeres mutetrol mi a velemenyetek?

Mennyire.kellemetlen utana?

Es.mennyi ido a gyogyulas?

Illetve mi a leghatasosabb hogy a mutet utan gyogyuljak?



2019. jan. 19. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak talpi szemölccsel kapcsolatban van lézeres tapasztalatom, ami pozitív. Minden más beavatkozásnál kevésbé fájdalmas, és bár azt mondták, hogy több alkalom szükséges, egy alkalom után gyógyult. Az az oka, hogy a szemölcs vírusa kifejezetten a hőre érzékeny. A meleg a fagyasztásnál is hatékonyabb, a fagyasztás fáj, és sokszor csak hibernálja a vírust. A talpi tapasztalat mondom, pozitív volt, de neked érzékenyebb helyen vannak a szemölcsök, így szerintem még várj egy-két véleményt.
2019. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom,mar ez is sokat segitett.

Nagyon felek tole,hogy milyen lesz illetve,hogy mennyi ido alatt fog begyogyulni.

2019. febr. 7. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!