Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mondanátok nekem tippeket/trük...

Mondanátok nekem tippeket/trükköket a vérzés mennyiségének csökkentéséhez?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Nekem a citromlé ivása bejött már többször is, tologatni is lehet vele, és csökken mennyiségre is. De kinek mi használ...

Kerülni érdemes a meleg fürdőt és a vörösbort, mert ezek vérbőséget okoznak. Nekem a vörösbor előrébb is hozza és rá is erősít.

Testmozgás hatására egyszerre több vér távozik, de rövidebb idő alatt túlleszel a nehéz napokon.

19L

2019. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Mindig meglepodok, hogy ezeket valaki komolyan veszi 😳

Verzest 100%ban csokkenti 9 honapra: tergesseg

Ezenkivul a menstruacio eltolasahoz egyetlen hatekony modszer a fogamzasgatlo tabletta oly modu beszedese, hogy a 21. Nap utan nem hagysz ki 7 napot, hanem tovabb szeded a kovetkezo levelet teljesen.

Ill beadadhatod a fog.gatlo injekciot, az is a verzes elmaradasaval jar. Ezenkivul ihatod literszam a citromlevet , azzal sem mesz sokra.

2019. jan. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
A C-vitamin erősíti az érfalakat, emiatt csökkent(het)i a vérzést, ez egyáltalán nem városi legenda.
2019. jan. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Az első vagyok és nem szoktam zokon venni ha lepontoznak, főleg nem szoktam “vitatkozni”, de azért a százalékomból látszik, hogy nem idiótaságokat írok. A citromlés példánál szerintem elég jól kiemeltem, hogy NEKEM BEVÁLT, tehát egy tapasztalatot osztottam meg, a többit pedig megmagyaráztam. Ezen kívül a párom épp a Semmelweisen orvostanhallgató és az összes példámat tudná sokkal tudományosabban is igazolni neked. (Csak nem láttam/látom értelmét ennek kifejteni.)

Van akinek semmi sem használ ez is tény, de sokaknak elég egy ilyen pici változtatás is a napi rutinban. Amúgy sem gépek vagyunk, tehát tologatni azért nem nehéz a menstruációt (általában!), a mennyiséget befolyásolni már nehézkesebb, de erre is van akinek a szervezete sokkal jobban reagál.

Ui:. Az, hogy neked nem vált be valami, nem azt jelenti, hogy másnak sem. (A vényköteles gyógyszerekre is máshogy reagálnak emberi szervezetek, sőt van aki “immunis” néhány érzéstelenítőre is. (Erre baráti körből is ismerek példát.) Emelett tudatlanság “Urban Legendnek” beállítani olyan dolgokat, amiknek igenis van tudományos alapjuk. Tény, hogy nem ezt használják komoly esetekben, hanem a fogamzásgátlót, mert a működésének százalékos aránya sokkal magasabb, illetve biztosabb.

Azt hiszem én itt befejeztem, mert csak segiteni szerettem volna a kérdezőnek.

2019. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!