Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Biztos, hogy gombás fertőzésem...

Biztos, hogy gombás fertőzésem volt?

Figyelt kérdés
December 20-án csináltattam meg a szokásos félévente elvégzendő rákszűrést. Gondoltam, hogy csak januárban lesz meg az eredménye az ünnepek miatt. Párommal a két ünnep között wellneselni voltunk és ekkor kezdődött, hogy az együttlét elején kicsit kellemtlen érzésem volt, fájt a bemenet alsó részénél. Mikor hazaértünk elmentem orvoshoz. Elmondtam a tüneteket illetve, hogy wellneselni is voltunk ráadásul szerencsémre ekkor volt menzeszem is. A doki vizsgálat nélkül Micovag hüvelykúpot ajánlott, gombára tippelt. Elhasználtam mind a 10 kúpot majd a Cyto eredménye P3 lett, azonban nem találtak semmiféle fertőzést. Kaptam Gyno-Pevaryl kúpot, ezt is elhasználtam de mostanra már sokkal fájdalmasabb az együttlét, mélyen a hüvelyemben is fáj és szúr. Valamiért arra gyanakodom, hogy nem is volt gombás fertőzésem. Párom nem lett kikezelve, a doki azt mondta ha úgy van használjon Micovag krémet. Előbb gondolnék hüvelygyulladásra, ami szintén okozhatta a P3-as Cyto-t.

2019. jan. 21. 01:04
 1/1 anonim válasza:
A Micovag csak helyreállító kúp, illetve kiegészítő kezelés. Szerintem vagy menj vissza, vagy esetleg másik doki, jót tenne egy vizsgálat...
2019. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!