Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 42-43 évesen elkezdődhet a...

42-43 évesen elkezdődhet a klimax?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja nagyon rendszertelen a menstruációm: hol kimarad egy hónap, hol 14 napra jön meg. Sűrűn fáj az alhasam ami a combjaimba sugárzik. El fogok menni nőgyógyászhoz, de addig is kíváncsi volnék volt-e már olyan akinél hasonlóan korán elkezdődött a klimax.
2019. jan. 21. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, elkezdődhet. Ráadásul hosszú évekig eltart(hat). Én nagyon utálom, nálam is kb. ekkor kezdődött, max. 1-2 évvel később. 50 vagyok.
2019. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Simán. Anyukámnak kb. 45 évesen kezdődött, de 50 legalább volt (de lehet, hpgy 55 is) mire lezajlódott az egész.

A combba sugárzás nem hangzik jól

2019. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A klimaxra nem jellemző az alhasi fájdalom és a combba sugárzás. Ott más lehet. Egyébként 46 évesen kezdtem és most 55 évesen mondhatom, hogy végérvényesen beléptem a menopausaba.
2019. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen,nekem 33évesen kezdődött!
2020. szept. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!