Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás? (többi lent)

Felfázás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nématországban élek, egy idelye fel voltam fázva, elmentem háziorvoshoz aki antibiotukimot adott. Sajnos nem mult el ezért megint kaptam, és az se segitett, most megint kaptam.. lassan 27 napja szedem.. de még mindig nem jobb a helyzet. Fáj nagyon.. valami tanács?

2019. jan. 21. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Reggel és este 1000 mg C-vitamin, mellette szintén reggel-este 1-1 tőzegáfonya kapszula. Meleg ruhák, akár duplazokni, a derekad mindig fedd el. Gyömbértea korlátlan mennyiségben.


Nekem ezek segítettek, de ha neked az antibiotikum sem ért semmit, akkor nem hiszem, hogy ezek be fognak válni :(

2019. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igyál sok vizet, kerüld a szénsavas, cukros (gyümölcsleveket is) folyadékokat. Meglepő, de nem csak arra kell odafigyelni, hogy mit iszol, hanem az ételre is. Nagyon régen nekem is volt felfázásom, valahol olvastam, h ilyenkor semmilyen cukros dolgot nem szabad enni (és persze inni sem), nekem ez nagyon bevált! Illetve ami még jó lehet: tőzegáfonya 100%-os, vagy tőzegáfonya kapszula (dm-ben kb 1000 Ft)

Gyógyteából javaslom: cickafarkfű vagy csarabfű tea.


Illetve vegyél forró lábfürdőt, és általánosságban is figyelj arra oda, hogy a lábad ne legyen hidegen, dupla zokni, stb.


Jobbulást kívánok! :)

2019. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!