Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Hogy tovább?

Mi lehet ez? Hogy tovább?

Figyelt kérdés
Még márciusban volt egy dúrvább felfázásom, nem olyan tipikus sokkal fájdalmasabb és nem akart elmúlni, annyira gátolt mindenbe és fájt, hogy rendesen el is sírtam magam. Sajnos nem volt lehetőségem elmenni orvoshoz így probaltam pihenni. Pár óra múlva mintha vége lett volna de ahogy elmentem WC-re újra előjött. Ez kb minden hónapba folytatódott egyre fájdalmasabb volt és mindenbe korlátozott. Folyton pisilési inget en volt/van és mikor elmegyek WC-re csak pár csepp jön. Elmentem orvoshoz ő elküldött ultrahangra meg vizelet mintát is vittem be. Semmi azt mondtal nem találtak semmi különöset. Ma egy hónap utan ismét előjött. Szedtem rá antibiltikumot is akkor arra a két hetre okés volt minden aztan keződött előről. Mindig igyekszem meglegen öltözni, szóval biztos nem egy szimpla felfázás én valami bakteriális fertőzésre gondolok, de nem tudom hogy élhetne kezelni. Most is epp ez van es már komolyan mondom nem bírom! Mit csinaljak? Ha beülök meleg vízbe addig a kis ideig jó utána folyt köv.

2019. jan. 20. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Most nem akarom a fejedhez vagni, hogy aki hulye az hulye, miert nem mentel orvoshoz. Meg ha bortonben lettel volna, akkor is kaptal volna orvost.


Valoszinuleg valamilyen szovodmenyed lett. Keress masik orvost, nogyogyaszt is, ne csak a haziorvost csereld le.

2019. jan. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
itt senkinek sincs lehetősége orvoshoz menni... Miért is? Láncra voltál verve, vagy fegyverrel tartottak vissza?
2019. jan. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igyál sok vizet, kerüld a szénsavas, cukros (gyümölcsleveket is) folyadékokat. Meglepő, de nem csak arra kell odafigyelni, hogy mit iszol, hanem az ételre is. Nagyon régen nekem is volt felfázásom, valahol olvastam, h ilyenkor semmilyen cukros dolgot nem szabad enni (és persze inni sem), nekem ez nagyon bevált!! Illetve ami még jó lehet: tőzegáfonya 100%-os, vagy tőzegáfonya kapszula (dm-ben kb 1000 Ft)


Gyógyteából javaslom: cickafarkfű vagy csarabfű tea.



Illetve vegyél forró lábfürdőt, és általánosságban is figyelj arra oda, hogy a lábad ne legyen hidegen, dupla zokni, stb.


Illetve van még egy gondolatom... a nemi herpesznek is lehet egy ilyen mellékhatása (lehet, h neked az van, és nem tudsz róla, mert kiütések nem jöttek ki, és ilyen módon mutatja meg magát ez a betegség... amúgy több embernek van ilyen, mint gondolnád) ebben az esetben L-lysine kapszulát javaslok 1000 mg-t.


Szerintem menj el másik orvoshoz is.



Jobbulást kívánok! :)

2019. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!