Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az orvosok által felírt...

Ha az orvosok által felírt kúrák már egy éve nem javítanak a helyzetemen kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Tavaly február óta hüvelygombám van. Legalább egy tucat tenyésztésem volt, szedtem fluconazolt, nagyjából négy kúrányit, az utolsó két hónapos volt. Néha elmúlt minden panasz, aztán visszajött. Számtalan kúpot is írt fel az orvos. Mentem maszek dokihoz is. Utoljára Dr. Ujházy András nál voltam, szerinte javult augusztus óta a helyzet, de már neki is nagyjából 60 ezret fizettem, és megint kéne mennem kontrollra, ami megint 20 ezer + a felírt gyógyszerek. Nem viszketek, nincs folyásom, hanem a hüvelyfalamon sűrű, krémes, fehéres-sárgás anyag van. Megnehezíti az életemet ez az egész. A barátommal nem tudunk így szeretkezni. Az utolsó orvos azt mondta hogy lehet, óvszerrel persze, de nincs hozzá gusztusom. Milyen orvoshoz menjek? Mit csináljak? Egy valamit nem próbáltam még, ami eléggé elérhető, a canesten combit. Tegyek egy próbát?
2019. jan. 21. 17:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem eszek cukrot sem már, mivel olvastam, hogy az is kiváltó ok. Régen szedtem fogamzásgátlót, de augusztusban abbahagytam. Nem vagyok túlsúlyos, nincsen semmi más egészségügyi problémám, 20 éves vagyok.
2019. jan. 21. 17:07
 2/6 anonim ***** válasza:
2019. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oh igen, hüvelyöblítőm is van mar lehet megint elkezdem hasznalni. :D
2019. jan. 21. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig általában a Canesten kombit próbálja ki legelőször mindenki. Meglepő módon a legtöbb esetben használ is. Szerintem mindenképpen csinálj egy próbát, veszíteni nem fogsz vele, viszont könnyen lehet, hogy pont ez az egyszerű megoldás fog beválni.
2019. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nincs is már semmi bajod, hanem szimpla feherfolyás? Minden nőnek van, kinek több, kinek kevesebb. Ha nem viszket, nem csíp, nem ég...
2019. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fehér és darabos, krémes állagú cucc van bennem , ami tudom, hogy nem fehér folyás. Tenyésztés és mikroszkópos vizsgálat is mutatja,hogy tele van gombaspórákkal.
2019. jan. 26. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!