Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az orvos által felírt...

Ha az orvos által felírt gomba gyógyszer semmit sem használt próbáljam ki a Canesten combit?

Figyelt kérdés
Nyolc hetes kúrát adott a doki, mert visszatérő panasz. De nem javult semmi.
2018. okt. 19. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a gomba rezisztens, mindenképp közöld az orvossal. Erősebb cuccost kell felírnia.

Azzal, hogy a hatástalan gyógyszert szeded, nem kúrálod ki a betegséget, csak kényezteted: felülsz vele a ringlispílre, veszel neki finom vattacukrot, és lősz neki szép ajándékot a céllövöldében.

2018. okt. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor ilyen problémám volt, nekem flukonazolt írt fel az orvosom nagy dózisban, helyileg meg valami helyben kevert kúpot, amit később sima flórapótló kúpra kellett cserélni.


Te mit használtál?

2018. okt. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Diagnosztizáltátok a gombát, vagy csak tippeltétek?

Helyi kezelés nem elég, tablettát is kell szedni.

2018. okt. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudod mit próbálj ki? A Grapevital-tól a Lady Vita hüvelykúpot. Grapfruitmag kivonatot tatralmaz, ami vírus és gombaölő. Én próbáltam. 10 db van egy dobozban és nagyon drága, de megéri. Utána lehet Protexin Gynophilust.

A gombásodás forrását kellene megtalálni, mondjuk az egyik a cukor evés.

2018. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2) pont ezt kaptam, plussz krémet, esetleges viszketésre. Visszatérő probléma , volt tenyésztés, és ennel az orvosnál mikroszkópos kenetfestés. Tuti gomba. De nem viszketek egyáltalán, csak a hüvely falán van iszonyat sok cucc, és néha fáj a vizelés.
2018. okt. 21. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!