Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egésznap csak gyümölcsös...

Ha egésznap csak gyümölcsös teát iszom, lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés

Napok óta csak gyümölcsös teát iszom. Vízet önmagában nem szeretem inni, ezért ha csak az a lehetőségem van, nem is iszom annyi folyadékot. Viszont a teát szeretem, és mivel a munkahelyemen sokat ülök, előre elkészítek nagy adagban teát és azt iszom a helyemen. Abból sokat tudok inni.


Okozhat bármit a szervezetemben?


30/L


2019. jan. 23. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a 'csak' szót a teára értetted, és nem arra, hogy semmi mást nem viszel be a szervezetedbe, akkor sok bajod nem lesz tőle. Mondjuk a fogaid nem tudom, mennyire sárgulnak tőle.
2019. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RockyCellar válasza:
Nagy mértékben károsítja a fogakat ugyanis erősen savas a kém hatása
2019. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fogaim nagyon szépek! Az átlagnál is vilagosabb színű, most dícsérte meg a fogorvosom is! Eddig nem vettem észre változást! De figyelni fogok erre!


Köszönöm a válaszokat!

2019. jan. 23. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ cukrosan iszod e. Mert ha teszel bele cukrot és így folytatod a mennyiségeket akkor hamar lehet veseköved is, ugyanis a szervezetben felgyülemlett összetett cukrokat amiket nem tudunk bontani, ott gyűjti össze a szervezet, és lerakódik.
2019. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Mézet hasznalok! Az rossz?

2019. jan. 24. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!