Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Bővebben lenn

Mi lehet a bajom? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
Lassan 6 hónapja szültem a 2. gyerkőcöt császárral!Az első mensimmel nem volt semmi gond,tök örültem h egyáltalán nem is görcsölök,csak többet véreztem mint kellett-gondoltam biztos azért,mert a szülés után csak 2 hétig véreztem!Aztán a 2. mensimnél olyan görcseim voltak,azt hittem szülök és erősen véreztem,másnap rohantam a dokimhoz-vérzéscsillapítót írt,meg belém vágott egy nospa-Algopyrin inyekciót,írt fel fogamzásgátlót(yasminelle)nekiálltam szedni,kb 10 szemet vettem be,ismét megjött a bajom(előtte is majdnem 3 hétig voltam beteg)-oké mondom még nem állt be biztos azért van,DE egyszer csak kiesett belőlem egy varrat,ami állítólag felszívódó,ismét a dokimnál kötöttem ki,azt mondta örüljek neki(hozzáteszem,mikor ez kiesett hirtelen elmúlt a mensim)!Neki álltam a 2. levél fogamzásgátlónak!Hát tnap vettem vna be este a 10. szemet,de délután már barnás folyásom volt,mint mielőtt megjön a menstruációm!Hívtam a dokimat,azt mondta menjek be ma délelőtt!Mit fog csinálni?Másik gyógyszert ír?És ha az se hoz helyre?Volt már valaki ilyen helyzetbe?Kérlek írjátok le!
2010. jún. 30. 06:05
 1/2 anonim válasza:
én még nem szültem soha de szerintem el fog küldeni hasi ultrahangra,meg nőgyógyászhoz is elmehetnél.és szerintem ne félj,nem lesz semmi gond.lehet hogy a fogamzásgátló se volt a legjobb számodra.lehet hogy egy kicsit erősebb kellene,vagy túl erős volt.a nőgyógyász biztos tud segíteni.
2010. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mden mensim alkalmával megyek hozzá,mert mióta szültem mindig gond van!Most nem rég jöttünk meg tőle és erősebb gyógyszert írt fel,eddig yasminelle-t szedtem,most nem tudom kibetűzni a receptet de vmi"rigendoy" ha jól olvastam van rajt!
2010. jún. 30. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!