Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb 1 hete fürdés után tartotta...

Kb 1 hete fürdés után tartottam egy kis ellenőrzést és a bal herém fölött egy kis dudor vagy csomot találtam, ott ahol azok az erek vagy vezetékek vannak. Vmi bajom van ott lenn?

Figyelt kérdés
Elősször mellék herére gondoltam de kb 1cm a herém fölött van.
2009. júl. 24. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én kb. ugyanígy voltam. Valószínűnek tartom, hogy neked is, mint nekem herevisszér-tágulatod van. Engem most műtöttek meg, még a varrat is bennem van. Elég kellemetlen. Ha kíváncsi vagy többre is írj privát üzenetet.
2009. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A páromnak hereérsérve volt (szerintem ez ugyanaz, mint a herevisszér-sérv), neki is ez volt a tünet. Nem veszélyes, annyi, hogy megereszkedhetnek a herék tőle, és átmeneti meddőséget okozhat, mivel melegen tarja a herét, ami nem jó a spermáknak. A párom megműtette. Rutin műtét, két napot volt bent, nem is altatták, csak bódították, szóval nem volt egy nagy valami.
2009. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! bocsi de én nem igazán értek az ilyen privi mihez, én ált. skype-on szoktam beszélni (mára már azt sem mivel annyi a headset-emnek), de adsz egy kis segítséget akkor köszi, érdekel az a hogy smint volt.
2009. júl. 24. 11:14
 4/5 A kérdező kommentje:
áááá bocsi az elsőnek irtam.
2009. júl. 24. 11:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyi minden lehet,hogy ezt nem lehet így eldönteni.Lehet,hogy csak a mellékherét tapintod,de lehet,hogy nem.Menj orvoshoz,az a biztos.
2009. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!