Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyának hogy...

Ktsnra kérdése:

Hogy mondjam el anyának hogy hamarosan megjön az első menstruációm?

Figyelt kérdés
Pár napja anya elvitt egy masszőrhöz mert már két éve panaszkodtam neki hogy fáj a hátam.Kiderült hogy tök ferde a gerincem de mivel lágy csontkovács is ezért helyrerakta.Aztán elkezdett lejjebb maszírozni és megkérdezte anyát hogy már menstruálok-e.Anya mondta hogy nem,a masszőr pedig azt mondta hogy hamarosan meg fog jönni mert már nagyon meg vannak duzzadva a hormonok.Én csak hallgattam mivel anyával sose beszéltünk még róla.Már lassan egy éve van fehér folyásom.Mostanában sokat fáj alul a hasam és elég hisztis vagyok ami amúgy is igaz rám de mostanában nagyon,anyával is többször összevesztem apró dolgok miatt,mostanában elég ingerült vagyok.Anya még most se beszélt róla és eléggé félek hogy hogy fogom neki elmondani.Tudom majd jönnek az olyan válaszok hogy ez egy természetes dolog de vannak olyanok akikkel ezeket nem beszélték meg és nem nyíltak a témára és én is közéjük tartozom😢😒Azt se merem megmondani anyának hogy alul görcsöl a hasam.Mit tegyek?

2019. jan. 23. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már az anyukádnak kellett volna firtatni, nemhogy te takargasd előtte. Csak szépen mond meg neki, akárhogy is fogadja.
2019. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyu! Mindjárt megjön!

Érteni fogja.

2019. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

"nagyon meg vannak duzzadva a hormonok"

Ekkora baromságot is rég olvastam. 🤣


"Anya, nemsoká menstruálni fogok."

2019. jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!