Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szombathelyi nőgyógyászokról...

Szombathelyi nőgyógyászokról milyen véleményetek van?

Figyelt kérdés

Nekem elsősorban Leiner Frigyest, Németh Leventét és Ruttner Pált javasolták, de szeretnék még információkat gyűjteni, mielőtt döntök. Azt szeretném megtudni, hogy

1.) mi a véleményetek róluk, mint szakember (ultrahanghoz ért-e, felkészült-e, képzi-e magát az új dolgok terén is),

2.) mi a véleményetek róluk, mint ember (kedvesen szól-e, férj is bejöhet-e a magánrendelésre, válaszol-e a kérdésekre, vagy három perc alatt végez a vizsgálattal és utána már nem is tudsz kérdezni)

3.) rendelése (mikor van magánrendelése, mennyi időn belül lehet időpontot kapni, kórházban melyik napokon van)

Előre is köszönök minden véleményt!



2019. jan. 24. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak Német Leventéről tudok véleményt mondani,hozzá járok. Egyébként Leinerről vegyes véleményeket hallottam,jót is rosszat is,Ruttnerről csak jót,illetve hogy nagyon jó ultrahangos.

1. Levente nagyon jó szakember,nem hiába járnak hozzá ennyire sokan. Most épül az új rendelője,már nem a Madentkoban fog rendelni.Ultrahanghoz nagyon ért,ösztönösen lát mindent.

2. Nem csak jó szakember,hanem mint ember is a legjobb orvos akivel valaha találkoztam. Nagyon empatikus,kedves és ha kell humoros is.

Férj is bemehet a magánrendelésre persze.

3. Levente azt hiszem a kórházban nem rendel,kedden és csütörtökön van magánrendelése,de ez csak márciusig lesz így,utána mint írtam elköltözik az új rendelőbe,nem biztos hogy ezek a napok maradnak. Eddig 1-2 hónap volt az elôjegyzés. Sürgős esetekben és kismamáknak persze ad előbb időpontot.

2019. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még egy dolog: Leventétől bármit lehet kérdezni,mindenre őszintén szemrebbenés nélkül válaszol. Én a kínos kérdéseket is fel merem neki tenni :)
2019. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Levente nagyon kedves, de szakmailag nincs topon. Egyik barátnőmnek egy 20 cm-s petefészek daganatot úgy nem talált meg uh-n, hogy volt már mr felvétele róla, hogy ott van. Szerinte hibás az mr... Ket hét múlva műtötte Ruttner. Laporoszkopban állítólag ő a legjobb. Masik barátnőm kisfia Levente miatt lett súlyos fogyatékos, hagyta vajúdni egész éjjel úgy, hogy folyamatosan tűnt el a gyerek szivhangja. Műszak váltáskor azonnal vitték császárra, már késő volt, súlyos agykárosodást szenvedett a fiú, pert nyertek a kórház ellen.

Szombathelyen legjobb orvos Bencsik László, de ő a kórházban nem dolgozik, csak magánrendelése van.

2019. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!