Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gennyes kelések, csomók...

Gennyes kelések, csomók vannak a szeméremdombomon, ami hol viszket, hol pedig nagyon fáj. Mi lehet az? El merjek menni orvoshoz? Mit fog mondani? Ez szégyen?

Figyelt kérdés
Történt már valakivel hasonló? Mit csináltak vele? Én nagyon félek, egyrészt mert néha még magától is nagyon fáj, másrészt ha kaparom, akkor kivérzik, ettől folyton véres a bugyim. Nagyon szégyenlem, nem is merem senkinek mondani, még orvosnak se, azért szeretném tudni, hogy akinek volt hasonó, annak mit mondott az orvos.

2019. jan. 25. 06:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen!! Az orvos ezeket az intim dolgokat diszkréten kezeli, hiszen azért orvos! Mennek hozzá ennél durvább dolgok miatt is! Menj el hozzá, nehogy még nagyobb legyen a baj!
2019. jan. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj dehogy szégyen! Verd ki a fejedből. Lát ő sokkal durvábbakat is. Fogd magad és menjél mielőtt komolyabb dolog lenne.
2019. jan. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Borotvalas okozza? Mert az sajnos gyakran elofordul. Minden borotvalashoz hasznalj uj eldobhatot, kulon csak oda, hasznalj szenzitiv habot es apold a teruletet. Ha ndm valik be, doki!
2019. jan. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Az a szégyen, hogy nem mész orvoshoz, csak reméled, hogy magától elmúlik. Pedig az az erős gyanúm, hogy ide már antibiotikum kell, egy kis canesten itt kevés.

Soha többé nem tervezel intim viszonyba kerülni senkivel?

2019. jan. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg borotválás okozta, amíg borotváltam, viszont kb. már egy éve nem borotválom.
2019. jan. 25. 11:06
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak: igazából amikor az első ilyen kis dudor előjött, nem foglalkoztam vele, mert a hátam és az arcom is problémás, de azok miatt nem szégyenkezem. Aztán persze több is előjött és fájni kezdett ez körülbelül három hónap leforgása alatt történt, és nem figyeltem oda rá, vagy inkább nem akartam odafigyelni rá, mert féletem, hogy a vége az lenne, hogy mindenképp orvoshoz kell mennem. A pokol tüzén fogok elégni ez miatt. Ez van. Viszont szexuális életet élek, és nem fertőztem meg senkit (legalább is a páromat nem), beszéd útján meg nem hiszem, hogy terjedne ez a probléma. Egyébként segíteni tudsz? :D
2019. jan. 25. 11:12
 7/9 anonim ***** válasza:

6: Írtam: orvoshoz kell menni, mert ide a házi megoldás nem elég.

Ez fura, hogy a párod előtt nem szégyelled, de orvos előtt igen. Kinek hogy...

2019. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szégyellem a párom előtt, mert ő a párom. Évek óta látja a testem, hogy hogyan változik, hogyan fogytam, hogyan híztam, látta a menstruációs vérem, látta megdagadni a fogam, látott hányni stb, tudtommal nem undorodik tőlem, hogy ennek bármilyen parkaocsolati gonddal kellene járni. Az orvostól félek, mert nem bízom benne, nem ismerem.
2019. jan. 25. 21:08
 9/9 anonim válasza:
Menj el orvoshoz
2019. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!