Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy olyan országban élünk,...

Egy olyan országban élünk, ahol szégyen azt mondani, hogy valaki a Fideszre szavaz? Ahol kevesen szavaznak a Fideszre, közben mégis milliók?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg egy titkos besúgó rendszer van, ahol a Fideszesek ellenzékinek álcázzák magukat, hogy kiderítsék ki ellenzéki, hogy majd besúgják az Orbán-korszak alatt?
2018. ápr. 11. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Az ellenzék őrült agresszivitása miatt nem meri az ember már kiejteni, hogy fideszes.
2018. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
nem szégyen az csak ostobaság kijelenteni az ilyet mivel vannak olyan idióták(mellesleg ez mindkét táborra igaz)akik ez szerint ítélik meg az embert sőt képesek barátságokat megszakítani csakis ez miatt
2018. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ milyen körökben mozogsz. Például nagymamám egy faluban nyugdíjas, az ő társaságában sok fideszes van. Én huszonéves budapesti vagyok, az én baráti társaságomban nem fogsz fideszest találni.
2018. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Minek hangoztassuk? Csak lehülyézés, agymosottozás, és társait kapnánk. Tudta így is mindenki, hogy a fidesznek van egy 2-3 milliós bázisa, amivel simán lehet hozni egy választást egy nagyobb ellenfél ellen is, 8-10 ellenzéki párt ellen meg egyenesen gyerekjáték.
2018. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Hol hallottad azt, hogy szégyen? Nekem még eddig mindenki elmondta, pedig tudják, hogy nem szeretem őket, de elfogadom.
2018. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj, hogy nekem nincs olyan ismerősöm, aki a Fideszre szavazott volna, illetve az interneten található (facebook, youtube) hozzászólásokat olvasgatva túlnyomó többségben voltak a Fidesz ellenesek és emiatt sem érti az ember, hogy honnan van mégis az a 2,5 milliós szavazóbázis. Részemről egyébként meg tudom érteni, hogy ha valaki a Fideszre szavaz, hiszen lehet, hogy csak fél, hogy bizonyos támogatásoktól elesik, vagy fél a többkulcsos adótól, vagy önkormányzatnál dolgozik és tudja, hogy mennie kell, ha a Fidesz veszít, vagy nem szereti a szélsőjobbot és a volt MSZP-SZDSZ utódpártokat ...vagy egyszerűen csak fél a változástól. Egyedül a propaganda szöveget szajkózó Fideszesek érveit nem tudom felfogni (migránsozás, sorosozás, vonamedezés), amikor semmi másért nem szavaztak a Fideszre, csak ezek miatt az etető dumák miatt és ráadásul abszolút képtelenek elfogadni, hogy a Fidesznek rengeteg korrupciós ügye és egyéb stiklije van.
2018. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Te valamit félreértettél. Nem szégyen, csak az észbeli képességeket minősíti. Nem szégyen se butának lenni, se mesékben hinni, se önmagadnak kárt okozni. Csak legfeljebb ekkor lesz rólad egy nem túl hízelgő vélemény, de ne aggódj, többnyire nem mondják el.

Ami itt zokon vehető, hogy saját magad mellett másokat is nyomorba döntesz. Ezt neveznék felelősségnek, ha volna.

2018. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik a hétköznapi életben nem fogják előtérbe nyomni a pártszimpátiájukat. Van pl Kovács János pék. Négy évig teszi a dolgát, süti a kenyeret, barátságos a vevőivel, kiszolgálja őket, stb. Aztán van a választás, elmegy, és nyom két ikszet a Fideszre. Másnap süti tovább a kenyeret, teszi a dolgát, stb. Most kérdezem én, mennyire lenne szerencsés az ő helyzetében, ha teleplakátozná a pékséget orbánviktorral, sorossal, fideszes hűtőmágnesekkel? Vagy egy autószerelő, vagy bárki. Bármilyen munkaközösség, ahol felmerül a politizálás, nem csak elválaszt, de az értelmetlen vitákkal szembe is fordít egymással embereket. Az teszi jól, aki nem hangoztatja, azt sem, ha fideszes, és azt sem, ha ellenzéki.
2018. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki be meri vallani, hogy a Fideszre szavaz, akkor agyatlan Fideszdroid/Zombi lesz belőle... Na, kérem szépen, ez mai liberalizmus: A vélemény szabad, de ha nem értesz velem egyet, akkor mindenféle sértő jelzővel emlegetlek, és nem fogadom el, ha valamit máshogy gondolsz.
2018. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!