Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért barnázok menstruáció...

Miért barnázok menstruáció helyett?

Figyelt kérdés

Szombatra vártam a havimat, de csak barnáztam. Ez a mai napig tart, kis mennyiségben. Szűz vagyok. Volt egy eset még decemberben, mikor lehet, hogy véletlenül ondó került a hüvelyembe (a barátomé). De azóta megjött egyszer normálisan, sőt, sokkal bőségesebb vérrel, és tovább is tartott, mint szokott. Bár késett 12 napot, de valószínűleg csak az idegeskedés miatt. Szóval nem hinném, hogy terhes vagyok. Azóta a decemberi eset óta meg abszolút lehetetlen, hogy sperma került volna a hüvelyembe.

Elég sok nő írta itt gyakorin, hogy mensi előtt mindig barnázik, de ez nálam még nem fordult elő.

A szokásos módon fáj is a hasam.

Szerintetek miért barnázok menstruáció helyett? Esetleg valami tipp, hogy végre megjöjjön mihamarabb? Mert magamat ismerve halálra idegeskedném magam, hogy mi van, ha terhes vagyok, pedig semmi esély rá :’D

Köszi a segítséget!


2019. jan. 28. 07:53
 1/4 A kérdező kommentje:
A tippes mondatnál a végre nem kell, csak gyorsan írtam
2019. jan. 28. 07:55
 2/4 anonim ***** válasza:
A barnázás is vér, csak oxidálódott útközben. Ha pár nap múlva sem indul be rendesen a vérzés, lehrt gyanakodni hormonproblémára.
2019. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2019. jan. 28. 23:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi lehetett a probléma, de ma szerencsére megjött :)
2019. jan. 30. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!