Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rózsaszínes, barna folyás!...

Rózsaszínes, barna folyás! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a menstruációm, december 7-én vesztettem el a szűzességem. Azóta van az, hogy nincs rendes menstruációm. Január 9.-én 2 hét késéssel, de fekete, barna folyásom volt. Január 18-án a teszteltem, ami negatív lett (szinte kizárt a terhesség, mivel védekeztünk, ellenőriztük). Ma viszont ismét rózsaszín, barna folyásom van, a melleim is fájnak mindjárt egy hete(ami máskor menstruáció előtt egy héttel fáj), illetve apró görcseim is vannak. Köszönöm előre a válaszokat! (17L)

2019. jan. 30. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez valószínű a peteérést jelzi.

Ha fél évig ilyen rendszertelen marad, ennyi barnázással, akkor mindenképp menj el dokihoz, és nézess hormonokat! Addig még beállhat simán.

2019. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Valószínű, ezek premenstruációs tünetek voltak, mivel reggel megjött a megszokott/rendes vérzéssel.

2019. jan. 31. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!