Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a baj a menstruációmmal?

Mi a baj a menstruációmmal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdem ott hogy párommal babát szeretnénk, már rajta vagyunk egy ideje. A baba egyelőre még nem jön össze de állandóan késik a menstruációm fél hónapos - hónapos késésekkel. Volt hogy okt 4 majd rá december 16-ra jött meg, most is késik. Nekem 30-31 napos a ciklus. Nőgyógyásznál is voltam sokszor de ő csak egy premenset írt fel, vagy 3x vissza mentem hozzá, mindig mondta h várjunk 1 hónapot hátha megjön. Dec 16ra meg is jött. Most megint késik nert akkor elvileg január 16 körül kellett volna megjönnie. Voltam teljes körű vérvételen de egészséges vagyok mint a makk. Házi orvosom annyit mondott hogy lehet magzat is volt csak sérült volt és lehet elvetéltem de nem mondta biztosra csak hogy ez is megeshet hogy késik. De most is késik. Egyébként ez a késéses dolog azóta van mióta neki álltunk a projectnek, előtte mindig normálisan megjött. Nem értem miért késik állandóan. Keressek másik nőgyógyászt? Vagy tapasztalat? Ha nem is jön össze a baba de legalább akkor jönne meg. Vélemény?
2019. jan. 31. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyan védekeztetek eddig?
2019. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értem a kérdést. Miért védekeznénk ha egyszer babát akarunk?
2019. jan. 31. 17:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Babaproject előtt mikor mindig megjött megszakítással. Nem szedtem fogamzásgátlót.
2019. jan. 31. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már terhes vagy!

Csinálj tesztet, vagy menj el a nőgyógyászodhoz!

2019. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes mert az előző késésnél is mikor 1 hónapot késett megállás nélkül csináltam tesztet és mind negatív lett. Most is ugyan ez a helyzet. Mindig csinálok tesztet de negatív.
2019. jan. 31. 17:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Hiába megyek nőgyógyászomhoz mert ő nem csinál semmit csak felír egy premenset és várat hónapokat h megjöjjön. Azért kérdeztem hogy váltsak dokit?
2019. jan. 31. 17:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit tartalmazott a teljeskörű vérvizsgálat? Milyen hormonokat?

Egyébként meg keress másik nőgyógyászt meg menj el endokrinológushoz is!

2019. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!