Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történt a menstruáciommal?...

Mi történt a menstruáciommal? Ez normális?

Figyelt kérdés

Csutortokon jött meg a menzeszem (már 4 éve megvan) és tegnap este miutan zuhanyoztam abbamardt de nem tartottam furának mert normális ha abbamarad de amikor felkeltem megint semmi,azóta fent vagyok már egy ideje és még mindig semmi

Wc papiron meglatszik a rendes ver de a bugyimig mar nem ér el


2017. aug. 5. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben nekem is lerövidül 5 napról 2-3-ra, gondolom, a folyadékháztartásom miatt. Kevesebb a vér. Én örülök neki, legalább ezzel nem kell szenvedni.
2017. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat de nekem alapbol 3 napos szokott lenni és a 4. 5.napon csak pár csepp
2017. aug. 5. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mi a baj? Ma van a harmadik napod, és vége van. Ha máskor is ilyen, akkor nem értelek.
2017. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ,ma van a harmadik a napon és ilyenkor még rendesen szokott lenni és az utana következő két napba csak pár csepp
2017. aug. 5. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor neked ennyit rövidült. Mivel gazdálkodnia kell a szervezetednek a vízzel, ezért kevesebb a véred. Nekem is rövidebb nyáron, ahogy írtam.
2017. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát akkor ez nem is egy rossz dolog

Köszönöm szépen:)

2017. aug. 5. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális így.
2017. aug. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!