Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért megy a hasam ennyire?

Miért megy a hasam ennyire?

Figyelt kérdés

Járom a wc-t percenként és mint a víz úgy megy a hasam már 3 napja. Nem merek orvoshoz menni mert befektetne a kórházba ahol lehet csak még betegebb lennék,mivel a kórház le van zárva fertőzés miatt. Tényleg nem is eszek már semmit mert félek hogy pont az az étel amit eszek az fogja rosszabítani a helyzetemet. Ma egy kis tányér húslevest ettem és ennyi.

Az állaga sem normális már majdnem hogy citromsárga és tényleg mint a víz olyan. Erölködés nélkül simán csak kicsorog..

Ma már ott járok hogy aludni sem tudok, mert ahogy lefekszem az ágyba már szaladok is vissza a wcre. Valami ötlet? Tudtok rá gyógyszert?



2019. jan. 31. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a látogatási tilalomra gondolsz, az nem fertőzés miatt van, hanem hogy a látogatók ne vigyék be az influenzát.

Erre pedig nem tudom, milyen házi praktikát szeretnél... Csoda, hogy még nem száradtál ki, ez nem játék.

2019. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj, ki fogsz száradni. Inni legalább iszol?

Menj orvoshoz, ne legyél felelőtlen.

A kórházak meg pont azért vannak lezárva, hogy ne kerüljön be a fertőzés (influenza). Én is irtózom a kórházaktól, de néha nem lehet mit tenni. De nem is biztos, hogy bekerülsz, csak nézesd meddig magad orvossal minél hamarabb.

2019. febr. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*meddig=meg
2019. febr. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg fojadékot igyál. Ne húslevest egyél. Háztartási kekszet,ropit,piritost ami felszívja a vizet. Széntablettát is be vehetsz. Vagy pár kocka étcsokit.
2019. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!