Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kombi második napján...

Canesten kombi második napján megjött a menstruáción. Segítség (? )

Figyelt kérdés

Hüvelygombám van, amire felírt az orvos canesten kombit 2 napja, 2 hüvelykúpot már fel is helyeztem, ma lett volna a harmadik, de ma megjött a menstruációm! Azt olvastam, ilyenkor nem szabad folytatni, majd ha vége a vérzésnek, viszont a tájékoztatón az áll, hogy ha megszakítjuk a tabletták felhelyezését, nem ér semmit az addigi kezelés.

Valaki segítene? Mennyi az esély, hogy ha most a harmadikat nem helyezem fel ma, hogy az egész felesleges volt? :(



2019. febr. 1. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudni, lehet, hogy nem segített 2 szem, lehet, hogy igen. Ha nem volt olyan súlyos a fertőzés, akkor lehet, hogy elég volt. Mindenesetre jobb lett volna ha sikerül mindhárom, de hát ugye mindegy most már.

Régen volt már ilyen gondom, de hogyhogy egy vény nélkül is kapható cuccot írt fel az orvos?

2019. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam, nem írta fel szó szerint, ezt mondta, hogy ezt vegyek.

Akkor ne tegyem fel a harmadikat ma már? :(

Már csak egy maradt végül is, valamennyire felszívódna, nem?

2019. febr. 1. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem menstruscio utan kene,semmi bajod nem lesz ha utanna rakod fel,sokan jartak mar igy
2019. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!