Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet úgy AIDS-esnek lenni,...

Lehet úgy AIDS-esnek lenni, hogy a férfi nem ment el?

Figyelt kérdés

Júliusban együtt voltam a barátommal, akkor voltunk először együtt, de nem ment el (használt óvszert). Másnap minden előzmény nélkül közölte, hogy szakítani akar (nem részletezném). Augusztus elején volt egy szexuális kapcsolatom egy másik férfival, azonban ő sem ment el, de nem használt óvszert; a menzesz 5. napján voltam (7-8 napig szokott tartani általában), amikor együtt voltunk, és nem tudom, hogy ilyenkor nagyobb-e az esély arra, hogy valamilyen betegséget kapjon el egy nő. Nem volt AIDS-es egyikük sem, legalábbis semmi ilyesmit nem mondtak. .

Szeretném megkérdezni, hogy az ember kaphat-e AIDS-et úgy, hogy a férfi nem élvezett el?



2019. febr. 6. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

"Nem volt AIDS-es egyikük sem, legalábbis semmi ilyesmit nem mondtak. ."

Az emberek 99,9%-a még soha sem volt teszten, úgyhogy fogalma sincs, hogy fertőzött-e.

És egy idézet, hogy hogyan terjed:

"a vírus kizárólag fertőzött testnedvek (ondó, nyál, vér, hüvely-vagy végbélvá­ladék, anyatej) útján vihető át, azokkal is csak akkor, ha a vírus egyúttal a véráramba is bekerül."

2019. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj el egy TELJES nemi betegség szűrésre!

Majd utána egy pszichiátriai rendelésre is!

2019. febr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Nemi kapcsolatnál az egymáson dörzsölődő nyálkahártyákon mindig keletkeznek mikrosérülések, amelyeken át a kórokozó könnyen bejutnak a véráramba.
2019. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha magyar volt nem valószínű de ha más kontinensről akkor nagy bajban vagy :P
2019. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4: ez nem teljesen igaz. Ha magyar is volt, akkor is lehetett korábban olyannal, aki olyan helyről jöttel szexelt, ahol elterjedtebb. Lehet, hogy te csak egy valakivel szexeltél egész életedben, de az az egy meg sokkal, és az ő partnerei is sokkal.

De valóban nem kell rögtön arra gondolni, hogy elkapta :) De biztosat csak szűréssel lehet mondani.

2019. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak 1-el szexeltem életemben, de ez már tényleg nem ide tartozik :D
2019. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!