Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok ajánlani jó, de...

Tudnátok ajánlani jó, de megfizethető árú hüvelyflóra-helyreállító készítményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Sajnos volt egy hüvelyi fertőzésem, arra kaptam krémet, gyógyszert és CNS kúpot. A kúpkúrának azonban hamarosan a végére érek és úgy hallottam, hogy ilyenkor fontos valamilyen hüvelyflóra-helyreállítót alkalmazni egy pár napig, hogy helyreállítsa a hüvely ph-ját.

Ti mit javasoltok? Milyen krémet/kúpot/hüvelytablettát? Leírnátok, hogy ti kb hány napig használtátok és hogy kb mennyibe kerül? Előre is nagyon köszönöm!! :)))



#krém #fertőzés #hüvelyflóra #kúp #hüvelyflóra-helyreállító
2019. febr. 10. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hüvelytablettát használtam, azon belül a Protexin Gynophilust. Szerintem ez az egyik legjobb készítmény. 14 db van benne. 1 hétig minden este felraktam egyet. Az ára kb 2500-3000 forint.
2019. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Én is a Gynophilusra szavazok, én 2200-ért veszem, de néha olcsóbban is ki lehet fogni, olyankor mindig veszek 2-3 dobozzal tartalékba. Azért ez a legjobb szerintem, mert

1) kapszulában van, nem tablettaként, aminek az az előnye, hogy a tablettás készítményekkel ellentétben nem folyik belőled egész nap a vizes tablettamaradvány

2) A többi termékkel szemben ez bármelyik napszakban alkalmazható, így ha épp csak megérzem, hogy valami nem oké a hüvelyemnél, azonnal vécé és felhelyezés (mindig van nálam), és a tüneteknek egy órán belül végük, nem lesz belőle fertőzés

3) nincsenek benne butaságok, mint parfüm, illóolajok, fertőtlenítőszer, ami mind ártalmas a jó baktériumflórának

4) Jó áron van.

2019. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Gynophilusra még egy szavazat, szerintem is az egyik legjobb. Olyan 3000 körül van, de már elég régen vettem. Ami még nekem szintén nagyon bevált, az a Lactofeel, az is olyan 3000-3500 körül van, viszont csak 7 darab van benne. Mondjuk utálom hogy gél, a szilárd formát sokkal jobban szeretem, viszont hatásos.

Én fertőzés után egy hétig szoktam használni, vagy ha érzem, hogy valami nem 100%, akkor is egy hetes kúrát csinálok, ezzel többnyire meg is előzöm hogy baj legyen.

2019. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!