Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normalis hogy annyira megtelik...

Normalis hogy annyira megtelik a tampon hogy nagyon nehez kihuzni? Vagy ez minden esetben ennyire faj?

Figyelt kérdés
Ma reggel tettem fel egy ob minit, es nagyjabol 5 ora mulva a suliban hiaba rangattam nem tudtam kiszedni (ez volt az elso alkalom hogy sikerult feltenni) szoval ugy jottem haza mint akit jol... hagyjuk, nagyon kenyelmetlen volt. Aztan mikor hazaertem hihetetlenul fajt kiszedni es mikor vegjre kijott lattam hogy nagyjabol akkorara dagadt mint a legnagyobb ob tampon, vagyis kb a haromszorosara. Olvastam hogy ugye konnyebb kiszedni ha megvam telve, hat ez meg volt teljesen es igyis fajt. Legkozelebb mar jobb lesz vagy ez nem csak az elso alkalom miatt van????
2019. febr. 12. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom még szűz vagy. A szűzhártya lyukán keresztül toltad fel (van rajta egy lyuk, hogy távozni tudjon a menstruációs mindenféle), és azon keresztül jóval nagyobb méretűre megdagadt tampont kihúzni már igencsak kellemetlen. Használj inkább betétet egyelőre.
2019. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért fájt, mert megduzzadva már problémás kivenni szűzhártyán keresztül. Valószínűleg át is szakadt. Mivel vérzésed van ilyenkor észrevétlenül szakad át. Következő hónapban már gondolom jobb lesz. Ha viszont nem szakadt át, akkor újból fog fájni.
2019. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Ahogy írták, a szűzhártya miatt kellemetlen lehet.

2. NE hagyd bent ennyi ideig.

2019. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg szűz vagy még, és nem vagy hozzászokva. Anno én is szűzen kezdtem tamponozni, eleinte pont így voltam én is, nagyon fájt.

Így az első pár hónapban csak itthon használtam, suliba meg maradt a betét. Aztán amikor már könnyen ment a használata, akkor tértem rá át teljesen. Kitartás, ne erőltesd, csak fokozatosan.

Egyébként tényleg könnyebben jön ki, amikor meg van telve. Amikor nincs teljesen teli, akkor száraz, és akkor dörzsöl, amikor kihúzod.

2019. febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!