Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 napja hasznalom a CNS...

8 napja hasznalom a CNS kupot, mar 3 nap utan jol lettem, de ma megint viszek. Miert?

Figyelt kérdés

Mar kezdtem orulni, hogy meggyogyultam, erre ma megint viszket, raadasul ezuttal meg ego erzesem is van ott lent. Szerintetek ennek mi lehet az oka?

Lehet az az oka, hogy tegnap egy baratnomnel voltam, ahol szines, illatositott wc papirt hasznaltam? En sajnos eleg erzekeny vagyok az ilyesmire. :S



2019. febr. 12. 21:15
 1/4 A kérdező kommentje:

*viszketek


Bocsi, autocorrect

2019. febr. 12. 21:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami hüvelyflóra helyreállítót kellene használnod egy ilyen kezelés utan. A gyógyszerek altalaban minden bacit kiirtanak nem csak a rosszat hanem a jót is igy ha nem tetted ezt meg lehet újra elkaptad. Menny vissza az orvoshoz de most akkor ha nem tetted így próbáld meg.
2019. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Huvelyflora helyreallitot akartam hasznalni, csak meg nem ertem a kup vegere, mert ha jol emlekszem 10 db-ot kellene elhasznalnomml.
2019. febr. 12. 21:33
 4/4 A kérdező kommentje:
*elhasznalnom
2019. febr. 12. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!