Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Minek a jele lehet ez? Érdemes orvoshoz fordulni miatta?

Néhány napja a hüvelybemenetnél és a környékén helyenként duzzadt és vörös, szurkálást, égő érzést is tapasztalok az időnként jelentkező folyás, és alhasi görcsök, valamint szurkálás mellett.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szurkálás, görcs, égető érzés

febr. 13. 22:01  Privát üzenet  

A válasz

Á,dehogy kell orvos. Maradj otthon és várj, hátha elmúlik magától. Esetleg vess be valami hülye házi praktikát. Ja,és szexelj,mert biztosan nem lehet átadni...

Most mégis milyen válaszra vársz?

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 13. 22:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen orvoshoz kell fordulni: Isolalt discopathia-val?
Időnként megjelenő szúró, égő érzést tapasztalok az alhasam két oldalán a mendzedzem alatt. Érdemes ezzel orvoshoz fordulni?
Találtam egy csomót a mellemben, a bőr ott lilás színezetű volt. Megnyomkodtam és éreztem, hogy kifakad, de nem folyt belőle semmi. Befelé fakadt? Ciszta lehet? Érdemes vele orvoshoz fordulni?
Nőgyógyászati tünetek enyhülése esetén is orvoshoz kell fordulni?
Menstruáció, mi az a mennyiség amivel már orvoshoz kell fordulni?
Fogamzásgátló abbahagyása után rögötn orvoshoz kell fordulni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!