Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől duzzadhatott meg a jobb...

Mitől duzzadhatott meg a jobb szeméremajkam?

Figyelt kérdés

Múthét vasárnap találkoztam barátommal. Volt egy kis anál (nem használtunk gumit mert elszakadt, fejmosást nem kérek.)

Tegnap meg tegnap előtt elég erős szagú hüvelyváladékom volt. Ma viszont már nem. Tegnap este észrevettem egy pattanás szerű valamit amit kinyomtam. Utána mikor mentem wc-re vettem észre, hogy eléggé be van dagadva,duzzadva a jobb oldali szeméremajkam. Kedden voltam nőgyógyásznál (ezek a tünetek csak utána jelentkeztek) felírt nekem cns hüvelykúpot. Én úgy értettem mikor magyarázta, hogy nem túl normális a hüvelyváladékom és erre írta fel. Mivel a héten már kifogytam a pénzből úgy voltam vele, hogy eddig is megvoltam így ugyhogy majd később kiváltom. Nőgyógyásznál kedden voltam. Az erős szagú folyást szerdán és csütörtökön tapasztaltam (ma már nem). A jobb szemérem megduzzadást csütörtök este.


2019. febr. 15. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Fertőzésnek hangzik. Vagy nemibeteg a pasid, vagy belekentetek véletlenül egy kis khm kakaót a főbejáratba.
2019. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a CNS jó az ilyenekre?
2019. febr. 15. 16:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy valamit már akkor láthatott az orvos és azért írta fel én meg akkor rosszul értettem?
2019. febr. 15. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp váltsd ki krémmel együtt! Tényleg odakerült egy kis baci az anál során. Ha ennyire nincs pénzed, akkor Betadine kúp, jóval olcsóbb kategória.
2019. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!