Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összetettebb a kérdésem,...

Összetettebb a kérdésem, ezért leírásba leírom. Jobb oldali petefészek fájdalom?

Figyelt kérdés

Több mint egy hete voltam nőgyógyásznál, csináltattam méhnyakrák szűrést is, illetve kiderült, hogy PCOS betegségem van. Egy hete emiatt elkezdtem fogamzásgátló tablettát szedni, mert azt ajánlotta az orvosom.

Ezután a nőgyógyászati vizsgálat után 2-3 nappal pettingeltem a barátommal ami közbe megjött a menstruációm. Már előtte 4 nappal elkezdett fájni a hasam úgyhogy éreztem, hogy hamarosan beköszönt. Amióta megjött azóta fáj a hasam, de leginkább a jobb oldali petefészkem, olyan szinten, hogy a jobb lábamba átsugárzik a fájdalom így lépni is megerőltető.

Ez a menstruációm eltért a megszokottól, ugyanis robbanásszerűen megjött, aztán semmi vér nem távozott belőlem egy napig, aztán megint robbanásszerűen pár óráig véreztem de csak enyhén, aztán megint semmi egy napig, utána kis pecsételő vérzés, majd teljesen elmúlt, de a hasfájás ugyanúgy fennmaradt. Éppen most is nagyon fáj a jobb oldali petefészkem, 10 perce vettem be fájdalomcsillapító gyógyszert, de kétségbe vagyok esve, hogy mi lehet a gond!?

Remélem valaki tud nekem segíteni vagy tanácsot adni, hiszen nemrég voltam orvosnál és mindez azután történt meg velem.

Mindenki válaszát köszönöm!



2017. nov. 26. 11:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!