Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lenne valaki aki felvilágosít?

Lenne valaki aki felvilágosít?

Figyelt kérdés

Egy nagyon közeli ismerősöm terhes lett, és kéne valaki, aki "ért hozzá" és mindennel kapcsolatban felvilágosítana, hogy mit szabad, meg mit nem csinálni, illetve enni mit hasznos...stb

Nagyon megköszönném <3



2019. febr. 15. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadsz egy tanácsot, olyat ne itt keress szerintem.
2019. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Google a barátod.
2019. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csomó kismamás csoport van Facebook-on, én nagyon sok mindent onnan tanultam. Különösen ajánlom a szoptatás-barát, együttalvást támogató, hordozós csoportokat. Könyvben kedvencem volt 'Az a kilenc hónap' és 'A szoptatás női művészete' című. (Utóbbi nagyon misztikusan hangzik, de nem az, teljesen szakszerű.) Nálunk a kórházban voltak oktatóórák, ahol végig vettük a terhesség állomásait, vizsgálatokat, esetleges komplikációkat és a szülést magát. Ha csak egy embert keresel, az csak egy fajta vélemény. Akkor az már legyen profi, például egy közeledbem tevénykedő dúla. Ők nagyon nyitottak és sok mindenre válaszolnak.
2019. febr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magzatvédő vitamint szedjen az ismerősöd. Ezen kívül naponta egyen meg egy tojást, fogyasszon tejterméket, főzelék félét, gyümölcsökből ha lehet több félét, és húst. A gyógyszerekkel vigyázni kell. Lehetőleg semmilyen gyógyszert nem szabad szedni a terhesség első harmadában. Omega 3 olaj is egészséges a kicsi szempontjából. Egyen belőle napi szinten. A megerőltető fizikai aktivitástól tartózkodni kell. Tömegbe lehetőleg ebben az influenzás időben ne menjen az ismerősöd.
2019. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van terhestanácsadás, én ott tenném fel ezt a kérdést
2019. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!