Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász hány éves kortól...

Nőgyógyász hány éves kortól vizsgál meg?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és a körzetes egészség házból elküldtek, mert állítólag nőgyógyász nem vizsgál meg 18 év alatt, keressek gyereknőgyógyászt. Ez lehetséges, és ha igen akkor hol találok ilyen nőgyógyászt?
2019. febr. 16. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez butaság. 16évesen voltam en is nőgyógyásznal először.
2019. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
36%
Ez butaság. Viszont ha szűz vagy még akkor a hátsó nyiláson keresztül fog megvizsgálni.
2019. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16 évesen is elkaphatnál egy fertőzést, meg kéne vizsgálniuk.
2019. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden korú nőt megvizsgálnak amennyiben szükséges. Viszont ha aztmondta, hogy nem oda tartozol akkor nem oda tartozol. Anno engem is átirányítottak gyermeknőgyógyászatra.

Google a barátod, város nélkül semmit nem lehet mondani. Kórházakban szokott lenni ifjúsági és gyermek nőgyógyászat.

2019. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tájékozódj az internetről, hogy a környéketeken hol van gyermeknőgyógyász? Szerintem ne felnőtt rendelésre menj.
2019. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A városban, ahol élek es ahova tartozom nincsen gyereknőgyógyász, Budapesten belül pedig nem tudom hova kéne elmennem, sehol nem találtam róla semmit és ahonnan elküldtek ott se adtak meg másik lehetőséget ahol fogadnak, épp ezért nem is értettem hogy tehetik meg ezt.
2019. febr. 19. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!