Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szűz vagyok, akkor hogyan...

Ha szűz vagyok, akkor hogyan vizsgál meg a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, de viszket a hüvelyemnél, és a fenekemnél, így hogy vizsgál majd meg a nőgyógyász, ha elmegyek?

Kell beutaló?

Nem fog beszólni, hogy még szűz vagyok?

20/L



2018. ápr. 23. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Nem fog beszólni. Te viszont közöld vele a vizsgálat előtt, hogy szűz vagy. Lehet, hogy csak megnéz, az is lehet, hogy végbélen keresztül vizsgál, de az is, hogy hüvelyen keresztül szüzeknek készült kacsával.

Nálunk nem kell beutaló, de erről kérdezd meg az intézményt.

2018. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem fog, sokkal több szűz van 20 évesen, mint ami a köztudatban él. Nőgyógyász meg elve úgy fog rád tekinteni, mint bárki másra, csak egy vagy sorban.


Magánhoz biztos nem kell beutaló.

2018. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is keress egy jó orvost,nézz utána kit ajánlanak,hogy vizsgál,ha tudsz inkább magán nőgyógyászhoz menj el akár.Akár a saját városod nevét megemlítve is írhatsz ki újabb kérdést kit ajánlanak esetleg,tarifa stb,stb



Orvos függő hogyan fog megvizsgálni,megvizsgálhat egy sima hasi ultrahanggal,de hüvelyen vagy végbélen keresztül is.Mindenképpen hosszú felsőbe menjél vagy szoknyába,mert ha le kell vetkőzni alul(nadrág,bugyi lekerül,zokni fent marad)akkor azért az takar addig is amíg nem kell a vizsgálóágyra felfeküdni. és a lábakat a lábtartókra tenni

2018. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!