Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez így rendben...

Szerintetek ez így rendben van? Olyan nőkhöz szól a kérdésem akik átéltek vetélést és műtét nélkül sikerült befejezni. Voltam orvosnál, mivel előtte itthon pozitív lett a teszt. Csinált uh-t és közölte hogy elhalt a magzat, megállt a fejlődésben.

Figyelt kérdés

Azt mondta várjunk 2 hetet de bármikor spontán elvetélhetek. Így is lett. Tegnap egész nap görcsölgettem ma reggel pedig szó szerint elöntött a vér. Kb 2-3 óráig tartott, azóta kb mintha csak megjött volna, talán kicsit jobban vérzek és néha enyhe görcsöt érzek. Szerintetek rendben van így? Másnál is így zajlott? Persze megyek dokihoz is csak tapasztalatok érdekelnének.

Egyébkén testileg jól vagyok, nincs fájdalmam,lázam.


2019. febr. 17. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A doki majd megnézi hogy kiürült-e minden "rendesen", ha igen, akkor nincs más teendő, ha még lát valamit akkor valószínűleg még egy kis műtéti beavatkozásod lesz...de ha megindult spontán a dolog akkor ez ritkán szükséges.


Sajnálom, ami történt.

2019. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!