Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek későn...

Van itt olyan, akinek későn lett erős pozitív a tesztje, mégis minden rendben volt?

Figyelt kérdés

Szombaton kellett volna megjönnie, de csak borzasztóan halvány pozitívakat teszteltem.

Ma nem is teszteltem. De már ugye 4. napja késik.

Múlt hét végén volt mindjárt meg fog jönni érzésem, de már tegnapra teljesen elmúlt.


2018. márc. 13. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A 2. terhességemnél volt ilyen. Nemvárt napján valami halvány kis csíkocska, de csak avatott szemnek. 1 héttel később nyilvánvaló, de halvány. 1 hónappal később volt tényleg erős a csík (ezt már csak kíváncsiságból csináltam). Egészsèges kiscsaj lett belőle és a terhesség is eseménytelen volt.


Engem is zavart a dolog , mert az 1. terhességnél nemvárt előtt 1 nappal "leugrott" a csík a papírról.


Drukklok, hogy minden rendben legyen!

2018. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 nap késés után lett extra-halvány tesztem. Most 1,5 éves
2018. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél nálam is majd leugrott a csík, nem is csináltam többet. A másodiknál kb. 3-4 nap késés után teszteltem, de csak gyanúm lett. Utána olvastam, hogy 2 naponta érdemes csak és ugyanazzal meg ugyanakkor, mert akkor látszik a különbség, így ellőttem kétnaponként még 3-at, ha már a csomagban volt, de az utolsó is csak feleannyira lett erős, mint a tesztcsík. Ennek ellenére minden rendben volt, ügyesen kapaszkodott :)
2018. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21 nap késés után mutatta ki a teszt. Minden rendben volt végig a várandósságom alatt, és azóta is :)
2018. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!