Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beképzelem magamnak, vagy...

Beképzelem magamnak, vagy valami bajom van? Rák.

Figyelt kérdés

17 éves leszek. És félek. Kedd hajnalban arra ébredtem,hogy fáj a végbélnyílásom. Más tünetet előtte sosem észleltem. Amíg erre nem ébredtem,addig teljesen jól éreztem magam,meg sem fordult ilyesmi a fejemben.

Azóta meg állandóan ez jár a fejemben,pedig nem fájt,de most mintha beképzelném magamnak,nem tudom...

Utána olvastam,hogy 40év felett alakul ki inkább,és hogy öröklődő.

Nekem édesapám vastagbélrákban halt meg,és ezért félek leginkább. Egy ismerősöm viszont azt mondta,hogy ez nem örökölhető és nyugodjak meg,semmi bajom.

A fájdalom amúgy 20percnél nem tartott tovább és közben a hasam alatt is fájt,de azóta semmi,csak nagyon ritkán és nagyon kicsit,de nem tudom,hogy ez azért van-e,mert sokat gondolok erre,vagy tényleg.

12éves koromban sajnos félévig depressziós voltam ugyanezért,mert fájt,vagy lehet akkor iss inkább beképzeltem magamnak,annak mndjuk már vége.

De most megint teljesen megijedtem és már a temetésemen jár az eszem.:(

Szerintetek?


Tudom,ma tettem fel az első ilyen kérdésem. Kaptam is rá választ,de még kíváncsi vagyok a többiekére is,valamint arra,hogy akkor mi lehet?


2010. júl. 1. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
a vastagbél nem egyenlő a végbeleddel. fájhatott az bármitől: sokat/keveset ettél, felfújódtál, szorulásod van...de lehet,hogy helytelenül táplálkozol. ne félj,biztos nem vagy beteg:)( a rák egyébként sem fáj állítólag)
2010. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy berugva/bedrogozva nem voltál magadnál és kiraktak a haverjaid a Kék osztriga bárnál. :P
2010. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet rák. A rákban épp az a durva, hogy nem fáj semmid, tök jól vagy.
2010. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!