Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kaparó és szúró érzést érzek...

Kaparó és szúró érzést érzek a méhemben. Hölgyek véleményére, tapasztalataira lennék kíváncsi. Más is érzett ilyet? Mi volt az oka, lett következménye? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
Először a terhességem alatt tűnt fel, hogy olyan érzésen van, mintha kaparnák belülről a méhem. Ezzel párhuzamosan nyomó, kicsit talán szúró érzést éreztem a méhnyaknál, mintha a kicsi pont rossz helyen próbált volna nyújtózkodni. A nőgyógyásznak hiába mondtam, azt mondta szokjam meg. Megszültem, eltelt 3 év és a tünetek maradtak. Csak épp már nincs kire fogni. Nincs újabb baba. De egyik nőgyógyászati vizsgálaton sem vették komolyan a tünetem. Uh-n méhnyak elváltozás nem látható, a méh is megfelelő. Annyi kiderült hogy van egy kb. 2 centis mióma a méh hátsó falán, illetve eny enyhén kóros citológiai leletem is van. Gyulladáscsökkentő kezelés után most az ismétlő teszre várok. A kérdésem az kedves Hölgyek, érzett ilyet más is? Összefügghet a miómával vagy a citológiai eredménnyel? Volt folyománya? A válaszokat előre is köszönöm.

2019. febr. 21. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A fo kerdes alapjan nekem is rokton a terhesseg ugrott be, de ha valoban nem az akkor szerintem igen talan van osszefugges a miomaval vagy a citologiaval, doki nem mondta? Ha sehol nem vesznek komolyan jobb ha magandokihoz mesz o normalisan megvizsgal es kiderul... Ez nem jatek foleg ha mar evek ota tart
2019. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos magánban sem jártam sikerrel. Az egyik azt mondta fantom fájdalom a terhesség után, a másik szerint ez mindenkinek van olykor, túl dramatizálom. A harmadik csak annyit mondott, fizikai okot nem lát rá. És megvonta a vállát. Az sztk-s dokik mintha meg sem hallották volna, csak átlépték a kérdést.
2019. febr. 21. 14:24
 3/3 A kérdező kommentje:
A gond csak az, hogy erős fájdalomról van szó, nem csak tompa apró kellemetlenségről. Megállít járás vagy bármilyen tevékenység közben. És míg el nem múlik, nem nagyon tudok mozgolódni.
2019. febr. 21. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!