Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Váratlan pecsételő vérzés...

Váratlan pecsételő vérzés hüvelygombától?! Vagy bakteriális fertőzés?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szombaton kezdődő hüvelygomba tüneteit észleltem magamon. A héten aztán influenzás lettem, így nem “törődtem” a viszketéssel, fel sem tűnt a láz és levertség mellett, azt hittem végül elmúlt. Szerda - csütörtökre azonban újra előjött az égető érzés, viszketés, stb. Pénteken vettem Canesten-t, nekem ez be szokott válni. Este elkezdtem a kezelést az első kúppal, másnap reggelre pecsételő vérzésem lett. Menstruációig még van időm, sosem tapasztaltam még ilyet. Lehet a későn kezelt gombától? Más tapasztalt már ilyet? Hétvége van, sehol egy nőgyógyász és nagyon félek. (Plusz a köhögéstől szúró fájdalmat érzek a medencémben, bár ez általában mindig jelentkezik, ha napokig ilyen erősen köhögök. Előre is köszönöm a segítő válaszolat!


24/nincs gyerekem/nem szedek fogamzásgátlót



2019. febr. 23. 07:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Peteéréskor vagy beágyazódáskor is előfordulhat némi pecsételő vérzés.
2019. febr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!