Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos bakteriális fertőzé...

Folyamatos bakteriális fertőzés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már pár éve bakteriális fertőzéssel küzdök.teljesen megkeseríti a mindennapjaimat.Mikor felerősödik,elmegyek orvoshoz,felír antibiotikumot.utána kb 1,max.2 hétig rendben van,de újre előjön.Nem használok mosakodásra semmi tusfürdőt.Az összes intim mosakodót kiprobáltam.Nem használok szűk,műszálas fehérneműt.Az étrendemen is változtattam,hátha,de semmi.Nem szedhetek 2 hetente antibiotikumot.Mit tehetnék,már teljesen kikészít ez a helyzet?Van valakinek hasonló tapasztalata,ötlete mi a megoldás?

30/N



2018. nov. 28. 10:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy más nem fertőzésem,bajom soha sem volt,minden volt szűrve,az elmúlt 2 évben kb hétszer.Amúgy még az jutott eszembe,hogy lehet e összefüggés a stressz és a bv között?Stressz is hozzájárulhat e?
2018. nov. 28. 10:59
 2/10 A kérdező kommentje:
*nemi
2018. nov. 28. 11:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Uszoda? Szex?


Ezektől nem lehet?

2018. nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Uszodába nem járok.A nemi életet is direkt hanyagoltuk 1 hónapig a párommal,hogy kiderüljön amiatt van e.Sajnos úgyan úgy előjött ettől független....

Már semmi ötletem sincs.A doki meg csak azt hajtogatja,hogy ne használjak erős szappant,stb...Ezt mind megteszem de semmi...És már több orvos is vizsgált.

2018. nov. 28. 11:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség?
2018. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem a cukrom is jó.túlsúlyos sem vagyok, a bmi-m kb 18.5-19 változó.Fogamzásgátlót szedek,arra is gondoltam,hogy lehet a hormonok okozzák.azóta 2x váltottam de az sem segített.ez már annyira kellemetlen.tényleg elegem van ebből...😔
2018. nov. 28. 11:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azért a glutént, cukrot, esetleg a laktózt érdemes elhagyni. Min 3-6 hónapig.


Párod is kapoja a kezelést veled párhuzamosan?

Mert ha nem akkor simán lehet hogy neki van valamije, ami neki nem okoz tünetet és mindig visszafertőz, akaratán kívül is.

2018. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mintavétel nem történt?
2018. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vettek mintát,az alapján írták fel a gyógyszert.Az orvos azt mondta a bakteriális fertőzés nem terjed nemi úton,ezért a páromat nem kell kezelni.(ha ez igaz).Amúgy mikor kihagytunk 1 hónapot,próba képpen ugyan úgy kiújult.
2018. nov. 28. 13:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Huvelyflora helyreallitot nem használtál még? Nekem az idelyn önmagában helyrehozta odalent a dolgokat.
2020. júl. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!