Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztaltatok olyat, hogy...

Tapasztaltatok olyat, hogy egy negyvenes éveiben járó nőnek, még mielőtt bármily változás állt volna be havivérzése korábbi rendszerességében, (komoly) változások mutatkoztak hangulatában, viselkedésében? (írnátok részleteket? )

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 14:48
 1/6 anonim válasza:
Nekem anyum volt brutális ebben az időszakban. Állandó hangulatingadozások, feszültség, hőhullámok. Pattanásig voltak feszülve az idegei és mindenért felhúzta magát. Pedig akkoriban még megjött neki. Mikor már kezdett neki elmaradozni akkor inkább testi tünetei, rosszullétei voltak.
2019. márc. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A tünetek megelőzhetik akár 10 évvel is a menzesz megszűnését.


Nekem nagyon súlyos tüneteim voltak 6 évig, mielőtt rájöttem volna, hogy a klimax okozza! Annyira szenvedtem, hogy egyszerűen nem volt életem. Nem tudtam dolgozni és nem voltam képes párkapcsolatra sem.


Sajnos az orvosok nem vették komolyan a tüneteimet, szó szerint kinevettek és valamiféle depressziós nőnek hittek.


A tünetek csökkentek, a menzeszem még mindig rendszeres, de szerencsére rájöttem, hogy a klimax okozta a tüneteket!


Ez azért fontos, mert bármikor visszatérhetnek a tünetek.


És most, mivel tudom, hogy mi a bajom, felkészültem. Megelőzésként már most szedek egyféle tablettát, ami csökkentheti a tüneteket, de nem árthat, mert gyógynövényből készült.

2019. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. márc. 21. 12:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetlek # 2, hogy milyen tablettákat szedsz?
2019. márc. 21. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Remifemin tablettát. De, még nem tudom, hogy hatásos-e, mert kb. 10 napja szedem és legalább 2-3 hétig kell szedni, mire lesz valamilyen hatása, ezt olvastam a tájékoztatóban.


A háziorvosom asszisztense ajánlotta, mert a kolléganőjének komoly tünetei voltak, és ez a tabletta segített.


A Remifemin plusz változatban pedig orbáncfű is van!


Az orbáncfüvet pedig régebben önmagában kipróbáltam és nagyon jó! Hangulatjavító, nyugtató hatása van, de nem altat. Annak idején tanfolyamokra, vizsgákra jártam (45 évesen) és nem izgultam, viszont nagyon jól tudtam koncentrálni!

2019. márc. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat.
2019. márc. 23. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!