Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az E vitamin, vagy egyéb...

Az E vitamin, vagy egyéb vitamin okozhat-e korábbi peteérést, a ciklus hosszának csökkenését? Valaki szedett és volt változás?

Figyelt kérdés
27-28 napos a ciklusom. Ma 11 cn. van és szurkál a petefészkem (mondtam is "apának" este uccu neki, na persze nemcsak a babáért :)) ). Lassan 1 hónapja kezdtem feltölteni a vitaminháztartásom, amelynek hatására testileg és szellemileg érzem is hogy jobban vagyok. Létezhet, hogy korábban lesz a peteérésem mint szokott? Valakinél lerövidítette az E vitamin vagy más vitamin a ciklust? Van peteérés serkentő hatása? A Vitaminkirály Multi plusz készítményét kezdtem szedni, amiben azért van minden vitaminból elég.
2014. márc. 5. 15:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
49%
Leroviditeni nem inkabb eltolja az E vitamin. Es igen jo a vitamin peteeresre .en is szedem a vitamint pont ma egy honapja es mas volt ez a ciklus.szed tovab a vitaminokat.
2014. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedem külön a sejtek regenerálódására, de semmi változást nem hozott: nem volt tőle se rövidebb a ciklusom, se darabos a menzeszem, bár nem is szedem nagy dózisban.
2014. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%
Én is E-vitaminozok ebben a hónapban, és nekem is tegnap volt a 11. cn, és nekem is 27-28 napos szokott lenni a ciklusom, 13-14. napi pé-vel.:) És pontosan ahogy írod, nekem is tegnap szúrt nagyon a petefészkem, este pedig olyan menzeszesen is fájt a hasam, ma meg semmi.
2014. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:
Szia :) Akkor egy cipőben járunk. Ma mértem a hőm és 36,7 lett. Jó régen mértem, és ennyi mindig csak peteérés után volt a korábbi görbéim alapján. Közben megnéztem az utolsó 3 hónapban 26 naposak voltak a ciklusaim, de peteérésem mindig 13-16 nap között szokott lenni korábban. Lehet, hogy most megvolt 11 cn-en, két-három nappal korábban, mint szokott. Mindenesetre apát elkaptam tegnap :)))
2014. márc. 6. 08:33
 5/63 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Akkor neked tényleg megvolt a pé-d!:) Utána fájdogált még tompán tegnap?

Nekem tegnap este megint visszajött a menzesz-érzés és petefészek szúrka, nagyon erősen. Aztán ma reggel mintha elfújták volna, és csak néha éreztem olyan tompán, halványan, úgyhogy szerintem ma hajnalban nekem is megvolt a pé-m. Hőt sajnos nem tudok mérni, mert a kisfiam most sokszor kel éjjel, és ugrok ki óránként az ágyból.


Drukkolok magunknak, ha van kedved írd meg majd később, hogy hogy érzed magad a nemvárt környékén, illetve ha van bármi fejlemény!:)

2014. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
Szia! Hát nekem sem volt meg akkor a pém, hanem szerintem ma hajnalban. Tegnap 36,2 volt a hőm ma 36,7, így tegnap volt a peteérés ma hajnalban gondolom a tűszőrepedés. A tegnapi nap sajnos kimaradt és úgy néz ki a mai nap sem lesz másképp. Kicsit szomorú is vagyok emiatt. Ennek a ciklusnak valószínű semmi esélye nem lesz. Te is írd meg mi újság majd!
2014. márc. 8. 07:38
 7/63 anonim ***** válasza:

Képzeld, szerintem nekem is ma hajnalban repedt meg a tüsző!:) Reggelre egyértelmű tojásfehérjés nyákom is lett, és most mértem egy hőt is és 36,7 lett. Persze, tudom egy mérés semmit nem jelent.


Ne butáskodj, miért ne sikerülhetett volna ez a ciklus?? A kiskatonák kibírják 72 órán keresztül is - mi pont erre apelláltunk most, ugyanis kislányt szeretnénk.:) Úgyhogy mi már direkt nem is voltunk együtt tegnap sem!:)

2014. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
Amúgy nem úgy van, hogy azon a napon van a tüszőrepedés, amikor leesik a hő? Második kisfiamnál vezettem hőgörbét, és aznap amikor leesett, a ciklus.hu arra a napra tette az ovut, és szerintem stimmelt is.
2014. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:
Amikor a hő leesik, utána lesz valamikor a tűszőrepedés 12-24 óra múlva. Amikor emelkedett a hő, akkor elvileg már megvolt. Persze nem törvényszerű. Így valószínű a két mérés között volt a tűszőrepedés, így az ovuláció is.
2014. márc. 8. 10:25
 10/63 A kérdező kommentje:
Azért nagyobb esély a spermák esetében 24 óra szintén. Persze lehetnek túlélők, de azért az esély akkor van, ha repedés előtt pár órával történik az aktus, hogy már ott várakozzanak a friss spermák :)) Én egyébként ebbe a fiú lány dologban annyira nem bízom. De lehet neked könnyen megy a teherbeesés, így lehet ezzel egy picit játszani. Nekem volt egy régi kapcsolatom ott elsőre összejött, vetélés, majd 2 évig semmi, inzulinrezisztencia stb., aztán szakítás, most új pár már 2 éve és most kezdtünk el próbálkozni. Ez a második hónap. Kicsit nyugodtabb lennék, ha együtt lettünk volna tegnap vagy legalább reggel ma, így az a kis remény is még kisebb.
2014. márc. 8. 10:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!