Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez mitől lehet?...

Szerintetek ez mitől lehet? Kell aggódjak?

Figyelt kérdés
Pont két hete vasárnap voltam együtt barátommal és csak anál volt. 20-án megjött a menzeszem és azt hiszem előtte is egy nappal éreztem ezt a fura érzést. Az alhasam jobb oldalán ilyen fura fájdalom de nagyon gyenge épp csak annyira elég, hogy idegesitsen és paráztasson (kicsit olyan égés szerű). Egyszer-kétszer balenyilal egy kisebb fájdalom is de az se súlyos. Nincs semmi más panaszom de én már az ilyenről is a legrosszabbat gondolom. Ha nyomkodm a hasam valamikor fáj valamikor nem. Mikor befeszitem akkor is ugyan ez van és olyan mintha az izom lenne vagy nem tudom. Találkozott màr valaki ilyennel? Mi lehet ez szerintetek?

2019. febr. 24. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a vesemedence gyulladásom előjele volt egy ilyen fájdalom.

Nagyon sok mindent jelezhet egyébként, lehet csak kicsit felfáztál.

2019. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!