Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Pár napja, pontsan 2019.02.20-án lefeküdtem a barátommal, akivel egy éve járok. Nem viselt óvszert, mivel csak ruhán keresztül történt a dolog. Viszont 2 ujját föltolta a hüvelyembe, de előbb hozzáért az ő nemiszervéhez...lehet belőle baba? Pontosan rá egy napra megjött a menzeszem de csak 3 napig tartott..és komolyan...nagyon nagyon bevagyok parázva emiatt. Hányni nem tudok, de hejette folyamatosan böfögök és felpuffadtam...aggódom...vélemények?

17 éves vagyok, barátom pedíg szintúgy.



2019. febr. 26. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most sírjak vagy nevessek?
2019. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Felőlem mind kettő...de komolyan félek...nyugodtan nézzetek hülyének de parázok
2019. febr. 26. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az hogy lefeküdtem vele-ruhában történt. Na itt akadtam el
2019. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Képtelen vagyok elhinni hogy léteznek ilyen buta emberek, 17 vagy sürgősen kérj szexuális felvilágosítást egy felnőttől ha eddig még nem mondták el
2019. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hipochonder vagy! Mitől lennél terhes? Elég tájékozatlan vagy. Nézz utána hogy történik a teherbe esés.
2019. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tények:

- a peteérés, amikor ugye meg lehet termékenyülni, körülbelül félidőben szokott lenni a legtöbb nőnél (van persze kivétel, de nem a ciklus végén)

- 1 hetes terhesen nem lehet hányingere az embernek, mert akkor még a beágyazódás sem ment végbe. A beágyazódást követően emelkedik a hcg a szervezetedben, ami okozhatja a hányingert a terhesség első harmadában. De nem 1 hét után. Ami veled van, azok beképzelt tünetek.

- Senki nem lett még terhes attól, hogy a pasi hozzáért a farkához és utána megujjazott. Az ejakulátumnak be kell kerülnie a hüvelyedbe - peteéréskor - ahhoz, hogy teherbe essél. És még akkor sem biztos, hogy sikerül...

- Ha ruhában voltatok, azt nem lehet annak nevezni, hogy lefeküdtetek egymással. Ezt arra szokták mondani, ha volt behatolás is.


Remélem csak játszottad itt a hülyét, mert elég elkeserítő lenne, ha ezekkel 17 évesen nem lennél tisztában.

2019. febr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!