Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájnak a melleim?

Miért fájnak a melleim?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 hónapja vettem észre, hogy fáj a bal mellem. Hiába tapogatom, azóta sem találok benne semmi csomót. Azóta azonban a másik mellem is elkezdett fájni, de semmi bőrkiütés vagy tünet nem társul mellé. Azonban a bal mellem, ami először elkezdett fájni, most mintha meg lenne duzzadva, nagyobb mint a másik. A fájdalmat leginkább a menstruációs ciklushoz tudnám hasonlítani, de ehhez nincsen köze. Az oldalt alvás nem fájdalmas, akár melyik mellemre is fekszem. Nőgyógyászhoz is el fogok menni a közeljövőben, csak sajnos elég sokára kapok időpontot. Volt már valakivel hasonló dolog? 48/N

2019. febr. 27. 17:55
 1/6 anonim válasza:
50%
Fogamzásgátló tabletta is okozhatja. Hormon változás esetleg terhesseg
2019. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

48 évesen már a csökkenő hormonszintek, klimax okoz ilyen panaszokat.

Mammográfián, UH-n, mikor voltál?

2019. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fogamzásgátlót nem szedek, babát kizárnám,óvszerrel védekezünk.

Tavaly előtt voltam mammográfián, akkor nem találtak semmit.

Nagyon köszönöm a gyors válaszaitokat

2019. febr. 27. 18:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat,tapasztalatokat!
2019. febr. 27. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Holnap menny el egy orvóshoz,vizsgálatra és ő megmondja mi a bajod,Ezt nem kiirni kell hanem azonnal orvóshoz fórdulni.
2019. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahogyan a szövegben is írtam, el fogok menni. Pénteken derül ki a munkabeosztásom, így ehhez igazodva fogok majd az orvossal időpontot egyeztetni. Csak addig szeretnék kicsit informálódni itt is
2019. febr. 27. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!