Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után kinek, hogy...

Szülés után kinek, hogy alakult a női bajai?

Figyelt kérdés
Októberben szültem a kislányomat,most 4hónapos.6 hétig tudtam szoptatni,decemberben megis jött az első havi bajom.Mehjött januárban is,és most februárban semmi.
2019. márc. 1. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

szülés után 4hónappal megjött nekem is a mensim, pedig szoptattam. Azóta rendszeres(1-2nap csúszás néha van), és nagyon durván megvan. SZülés előtt nem volt ilyen ijesztően sok vér.

Mai napig szoptatok, nem tudom, ez jelent e valamit a rendszerességben.

2019. márc. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mennyiséggel neked sincs baj,az normális,hogy többnek látod.Nekem is eddig nagyon durva volt.Most ha megis jött,nem mondom normális vérzésnek,barnázok csak.
2019. márc. 1. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra. nem leeht,hogy jön a következő baba?
2019. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tervezünk majd kistesót,de nem most.Majd 2-3év múlva max.Egyébként ma megjött. ;) Köszönöm a válaszokat.Arra gondoltam,hogy szülés után még nem állt helyre a hormonjaim.Ezért késik mindjuk
2019. márc. 1. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!