Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy a kisajkaim...

Benedek Adrienn kérdése:

Normális, hogy a kisajkaim nagyobbak?

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni mert igazából nem tudom, hogy normális e az, hogy a kisajkaim nagyobbak mint a nagyok. Kicsit kilógnak a nagy ajkaim közül és mivel nincs nagyon viszonyítási alapom, mivel nem nézegetem más lányokét így nem tudom, hogy ez így normális e. A páromat nem zavarja, de azt mondta ha engem zavar akkor műttessem meg ha nagyon zavar.

2019. márc. 1. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen normális, nem vagy ezzel egyedül.
2019. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Google a barátod.


Nekekm nem tetszene a saláta p.ina, de kinek mihez van gusztusa...

2019. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen normális. Kinek ilyen, kinek olyan..

Ajánlom a hormonmentes youtube csatornát, sok témát érintenek, ami érdekes lehet számodra.

2019. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 marcipántea ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Szerintem egyáltalán nem érdemes ezen rágódni, mivel nagyon sokan vannak ezzel így.
2019. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. A nők többségének többé-kevésbé kilóg a kisajka.
2019. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs még egy ugyan olyan, normális
2019. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem egyáltalán nem érdemes ezen rágódni, mivel nagyon sokan vannak ezzel így."


Ezzel egyetértek, de az indoklás hülyeség. Képzeljétek el ezt a magyarázatot aranyérre...

2019. márc. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!