Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta felszívódása lehet ez?

Ciszta felszívódása lehet ez?

Figyelt kérdés
Inszeminációm volt februárban. Nem sikerült. Viszont maradt egy tüszőm, ami nem tudott megrepedni. 60mm-es lett. Abbahagytam az utrogestant. A mensim is megjött, bár nem úgy ahogy szokott. Viszont ma reggel, ahogy elmentem WC-re valami rettentően gusztustalan dolog folyt (nem is folyt, mert majdnem olyan volt az állaga mint a májkrémnek) ki a hüvelyemből. Olyan szürkés barnás volt a színe. Az életben nem láttam még ilyet. A szaga is borzalmas. Mi lehet ez ? Vajon tisztul a ciszta? Dokihoz csak hétfőn tudok menni leghamarabb.

##petefeszekciszta ##cisztafelszivodasa ##kidurrantaciszta
2019. márc. 1. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Belőlem egyszer kiesett egy darab mensesnél. Mintha egy nyers máj darab lett volna,kb akkora mint egy 5ftos, pedig nem is volt ilyen kezelésem meg cisztám. Ennek 20 éve és azóta sincs semmi bajom. Nem kell megilyedni. Valami nyálkahártya leválás lehetett
2019. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A ciszta nem tud a hüvelyeden keresztül kifolyni. Ha a ciszta megreped,akkor a folyadék a hasüregbe kerül.

Ötletem sincs, hogy mi lehet szürke és marha büdös, de az biztos, hogy elmennék vele orvoshoz.

2019. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami befertőződött váladék ürül belőled. Erre fogsz kapni antibiotikumot.
2019. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!