Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mégis mennyi esély van rá,...

Mégis mennyi esély van rá, hogy terhes lehet ha 11 napja késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Szóval 11 napja késik a menzeszem és már eléggé nyugtalan vagyok. Védekezünk a párommal minden alkalommal azt tudni kell. Most mégis már 11 napja semmi. A 6. késési napon csináltam tesztet, de negatív lett. Kb. 1 éve voltam így de akkor 11. napon megjött. Igaz hogy mostanában elég stresszes voltam. Valamint még arra lennék kíváncsi, hogy esetleg befolyásolhatja-e a menstruációmat orvosság. Mert már több mint 1 hónapja kaptam ilyan hörgőtágító port amit be kell inhalálnom. Esetleg nem okozhatja-e az? Valamint hogy így mennyi esély van arra hogy mégis terhes vagyok? Mert mostanában elég szerencsétlen vagyok...

2019. márc. 2. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én páromnak is késik a menstruációja. Néhány évvel ezelőtt volt neki ilyen és akkor is megjött.

Szánj rá még egy tesztet. Mivel védekeztetek? Mi gumival védekeztünk és mivel soha nem szakadt ki nem lehetséges a terhesség.

2019. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát reménykedek benne hogy még megjön, ha nem hétfőn doki. Mi is gumival védekezünk igaz hogy nem ellenőriztük de szerintem nem szakadhatott ki mert azt biztos észrevettűk volna. Terhedségre csak azért gondolok mert annyian irják hogy az óvszer sem 100% vagy hogy mellette is teherbe estek.
2019. márc. 2. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendesen használva véd a gumi. Dokihoz egyelőre felesleges menni, ha teshes is vagy, semmit nem fog látni belőle. Csinálj egy tesztet inkább.
2019. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem terhesség lesz, ha védekeztetek. Lehet egy kicsit lefogytál a stressz miatt. Egyél belsőséget májat, húst, és B12 vitamint. Ez rendbe hozza a hormonjaidat.
2019. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!